دکتر ایمان عمرانی – دندانپزشک در کرج

  • info@imanomrani.com
  • 09354100639

گالری لبخند

طراحی لبخند

همیشه و همیشه داشتن لبخند زیبا برای همه افراد مهم است زیرا که تاثیر زیادی بروی زیبایی ظاهری آنها دارد. ما در مجموعه دکتر عمرانی قصد داریم زیباترین لبخندها رابه شما هدیه دهیم و همیشه لبخند شما را ببینیم. شما در این صفحه نمونه کار دکتر ایمان عمرانی را مشاهده میکنید که با ظرافت و دقت بالایی انجام شده.

صفحه اینستاگرام دکتر عمرانی : https://www.instagram.com/dromrani.dentist/

 

نمونه کار دکتر ایمان عمرانی

لبخند زیبا یکی از مهمترین عناصر زیبایی صورت است. البته که پشت هر لبخند زیبا دندان های سالمی وجود دارند که به خوبی از آن ها مراقبت شده است. به همین دلیل تمام مراجعینی که قصد طراحی لبخند در کرج را دارند باید قبل از انجام فرآیند های دندانپزشکی زیبایی، مورد بررسی و چکاپ رایگان دندان قرار بگیرند. تا در صورت نیاز، مراحل زیباسازی دندان های خود را با دندانپزشکی ترمیمی آغاز کنند!

تناسب یکی از مهمترین معیارهای زیبایی در چهره هر فرد است. تناسب میان اندازه چشم، بینی، دهان، گونه ها، لب و البته دندان ها. در فرآیند طراحی لبخند، برای ایجاد تناسب بین چهره و فرم دندان ها، شکل و نحوه قرارگیری لثه و دندان اصلاح می شود. البته طراحی لبخند نه فقط بر روی دندان ها بلکه در فرم لب و دهان نیز تاثیر بسیار زیادی دارد.

هزینه طراحی لبخند

امروزه از روش های متفاوتی برای طراحی لبخند استفاده می کنند. روش های مانند تراش لمینت، لمینت بدون تراش (لومینیرز)، روکش های دندانی، روکش های کریستالی، ارتودنسی جراحی لثه و فک و… . هرکدام از این روش ها مزیت های خاص خود را دارند و باید با توجه به نیاز بیمار، شرایط دندان ها و البته هزینه مورد نیاز برای طراحی لبخند انتخاب شوند. دقیقا انتخاب فرآیند مناسب برای زیباسازی دندان ها، همان مرحله ای است که دانش مراجعین و البته انصاف دندانپزشک نیاز دارد. در واقع این مرحله، هزینه طراحی لبخند را تعیین می کند.

من به عنوان دندانپزشک زیبایی درکرج، سال ها است که با انجام فرآیند هایی مانند طراحی لبخند، بلیچینگ دندان، سفید کردن دندان، ایمپلنت

دندان و …لبخند شما مراجعین را را به لبخندی تاثیرگذارتر و زیباتر تبدیل می کنم. چرا که لبخند زیبا یکی از مهمترین و تاثیرگذارترین ویژگی های

صورت است و زیبایی دندان تاثیر بسزایی در زیبایی لبخند دارد. در ادامه بخشی از نمونه کارهای من در زمینه دندانپزشکی زیبایی را مشاهده می کنید.

برای مشاوره رایگان درباره دندانپزشکی زیبایی در کرج می توانید با شماره ۰۹۳۵۴۱۰۰۶۳۹ تماس بگیرید!

بعد نمونه کار

قبل نمونه کار دکتر ایمان عمرانی

بعد

قبل

نمونه کار

قسمت دیدگاه بسته شده است.