دکتر ایمان عمرانی – دندانپزشک در کرج

 • info@imanomrani.com
 • 09354100639

ایمپلنت دندان در کرج

دکتر ایمان عمرانی

ایمپلنت دندان در کرج

ایمپلنت دندان یکی از موثرترین روش های موجود برای جایگزینی دندان های از دست رفته است. روشی که برای ما، نگرانی‌هایی را نیز به همراه دارد: هزینه ایمپلنت دندان و همچنین جنس و متریال، استفاده شده در ایمپلنت دندان. من در این مقاله نکاتی را درباره ایمپلنت دندان مطرح می کنم که به شما در رفع این نگرانی‌ها کمک می کند. البته برای مشاوره رایگان درباره ایمپلنت دندان در کرج ، می توانید با شماره ۰۹۳۵۴۱۰۰۶۳۹  تماس بگیرید.

ایمپلنت دندان در محدوده کرج | ایمپلنت فوری دندان در کرج

ایمپلنت دندان در کرج

درباره ایمپلنت دندان در کرج

درباره ایمپلنت دندان در کرج | ایمپلنت ارزان و خوب در کرج | ایمپلنت فوری دندان در کرج |ایمپلنت دندان در محدوده کرج

درواقع ایمپلنت پایه ای است از جنس تیتانیوم، که در استخوان فک گذاشته می شود و پس از استحکام، تاج دندان روی آن قرار می گیرد. در شرایطی که نتوان دندان دندان اصلی را حفظ کرد، ایمپلنت دندان بهترین راه ممکن برای جایگزینی دندان از دست رفته است. به طور کلی مراحل ایمپلنت دندان را می توان به ۷ مرحله اصلی تقسیم کرد:

 • کشیدن دندان
 • تقویت استخوان فک
 • قراردادن پایه ایمپلنت بر روی استخوان فک
 • قالب گیری
 • طراحی لبخند
 • کاشت ایمپلنت دندان

مراحل ایمپلنت دندان می توانند با توجه به تشخیص پزشک متخصص ایمپلنت، به طور جداگانه در جلسات مختلف انجام شوند یا در یک جلسه چند مرحله ادغام شوند. مثلا ایمپلنت فوری دندان روشی است که کشیدن دندان، تقویت استخوان و قراردادن پایه ایمپلنت در یک جلسه انجام می شوند. که البته امکان پذیر بودن آن به تشخیص دندانپزشک بستگی دارد. برای اطلاع از شرایط ایمپلنت دندان در کرج و مشاوره رایگان دندان پزشکی تماس بگیرید!

شرایط ایمپلنت دندان

برای انجام ایمپلنت دندان باید فک و دندان شما شرایط مناسب ایمپلنت را داشته باشد. شرایطی که باید توسط پزشک به طور جداگانه بررسی شوند تا پس از اتمام فرآیند ایمپلنت، پیوند از بین نرود و اصطلاحا بدن آن را پس نزند. شرایطی مانند سلامت لثه، ساختار فک و ..

البته در صورتی که تمام مراحل به دقت و به درستی انجام شده باشد و همچنین شما نیز موارد بهداشتی را به خوبی رعایت کرده باشید، ایمپلنت دندان شما، دقیقا شبیه دندان سالم شما باقی می ماند و جای نگرانی نیست. رعایت کردن نکاتی مثل عدم استعمال دخانیات، استفاده نکردن از غذاهای سفت و چسبنده در هفته های اول بعد از ایمپلنت، رعایت مسائل بهداشتی کلی دهان و دندان نظیر مسواک زدن صحیح و استفاده از دهانشویه و …

عوارض ایمپلنت دندان

بروز بعضی از موارد بعد از ایمپلنت دندان کاملا طبیعی است. چون این فرآیند هم شبیه تمام عمل های جراحی دیگر، عوارض خود را دارد. اتفاقاتی نظیر خون ریزی، تورم، درد و … که معمولا بیش از دو روز نیستند و در غیر این صورت باید حتما با دندانپزشک متخصص ایمپلنت خود تماس بگیرید. پس از طی کردن دوره نقاهت ایمپلنت، دندان جدید شما، شبیه تمام دندان های دیگر، به خوبی در جای خود قرار می گیرد و پس از مدتی استحکام آن نیز به خوبی یک دندان طبیعی می شود.

در واقع پس از تمام شدن مراحل ایمپلنت دندان و گذراندن دوره نقاهت کاشت دندان، می توانید با خیال راحت از دندان جایگزین استفاده کنید.

اما چرا ایمپلنت دندان تا این حد محبوب است؟

دلیل محبوبیت ایمپلنت دندان را می توان در سه ویژگی مهم دانست. طول عمر ایمپلنت دندان، شباهت بسیار آن به دندان طبیعی و عوارض کم

میزان موفقیت کاشت دندان

امروزه از روش های بسیاری برای جایگزینی دندان از دست رفته استفاده می شود. به طور مثال پروتز دندان، پل دندانی یا بریج و … . اما نسبت به تمام این روش‌ها، ایمپلنت دندان بسیار موثرتر است. تا جایی که این روش در ۹۷ درصد موارد انجام شده با موفقیت همراه است. در فرآیند ایمپلنت دندان، دندانپزشک متخصص، حفره ای را در استخوان فک به وجود می آورد. سپس پایه تیتانیومی ایمپلنت دندان در این حفره کاشته می شود و لثه روی آن را می پوشاند. پس از این مرحله، فک باید مدتی استراحت کند تا جای زخم به خوبی التیام پیدا کند. پس از طی کردن دوره نقاهت ایمپلنت دندان و خوب شدن جای زخم، دندانپزشک متخصص، با استفاده از اتصال دهنده، تاج دندان را به پیچ متصل می‌کند.

این آخرین مرحله و البته شیرین‌ترین مرحله ایمپلنت دندان است.

پیوند استخوان در ایمپلنت دندان

اگر به هر دلیلی استخوان فک توانایی تحمل ایمپلنت دندان را نداشته باشد، باید قبل از انجام فرآیند ایمپلنت، پیوند استخوان انجام شود. چرا که در غیر این صورت ممکن است عمل ایملنت دندان موفقیت آمیز نباشد. البته این پیوند استخوان در بسیاری از مواقع با استفاده از روش پیوند مصنوعی استخوان انجام می شوند و جای نگرانی نیست و دندانپزشک متخصص این فرآیند را همراه با ایمپلنت دندان انجام می دهد.
اگر شما به هر دلیلی به پیوند استخوان نیاز داشته باشید، دندانپزشک متخصص شما در مشاوره های اولیه متوجه این موضوع می شود و فرآیند را برای شما توضیح می دهد. پس نقش مشاوره ایملنت دندان را قبل از انجام این عمل جدی بگیرید. برای مشاوره رایگان ایمپلنت دندان در کرج می توانید با من تماس بگیرید.

 

ایمپلنت دندان در کرج
ایمپلنت ارزان و خوب در کرج | ایمپلنت فوری دندان در کرج | ایمپلنت دندان در محدوده کرج | مشاوره رایگان ایمپلنت دندان در کرج

اگر تا به حال دندانتان شکسته است یا ناچار به کشیدن آن شده اید، حتما نام ایمپلنت را شنیده اید. اما واقعا ایمپلنت چیست؟ چرا در بعضی از موارد ایمپلنت ضروری است؟ آیا ایمپلنت دندان درد دارد؟ مدت زمان و مراحل ایمپلنت چگونه است؟ کاشت دندان بدون ایمپلنت ممکن است؟ قیمت ایمپلنت دندان چقدر است؟ و ...

 

ایمپلنت دندان چیست؟

ایمپلنت بهترین راه برای جایگزینی دندان های از دست رفته است. در این روش یک پایه به شکل میله ای باریک در لثه و استخوان فک به عنوان پایه دندان، کار گذاشته می شود. جنس این پایه، تیتانیوم خالص است. چرا که بهترین سازگاری را با بدن دارد.

چرا در بعضی از موارد ایمپلنت دندان ضروری است؟

خوب یکی از شایع ترین دلایل استفاده از ایمپلنت، زیبایی (مقاله دندانپزشکی زیبایی را بخوانید) است. به خصوص وقتی که دندان ها پیشین از بین رفته باشند. اما همیشه هم این طور نیست. تصور کنید یکی از دندان های آسیای خود را از دست داده اید و به دلیل مشخص نبودن جای خالی دندان، فرآیند ایمپلنت را انجام نداده اید. در این صورت دندان های شما دبه دلیل وجود جای خالی، کم کم حرکت می کنند و از هم فاصله می گیرند. این فاصله علاوه بر از بین بردن زیبایی لبخند، به محل مناسبی برای تجمع باقی مانده غذا و عفونت تبدیل می شود و تبعات بعدی را به همراه می آورد. در واقع ایمپلنت علاوه بر زیبایی دندان فرد، بر روی سلامت دندان ها نیز تاثیرگذار است.

آیا ایمپلنت درد دارد؟

فرآیند ایمپلنت با جراحی همراه است اما با استفاده از بی حسی موضعی، بیمار دردی را احساس نمی کند. البته در بعضی از موارد ممکن است شرایط به گونه ای پیش برود که عصب های فک و لثه کمی تحریک شوند. در این شرایط نیز با تجدید بی حسی، درد به طور کامل برطرف می شود. اما اگر از آن بیمارهایی هستید که در زمان فرآیند درمان، به شدت دچار استرس می شوید، بد نیست از آرامش بخش های ضعیف استفاده کنید.

مدت زمان و مراحل ایمپلنت دندان چگونه است؟

اگر شرایط انجام ایمپلنت فوری وجود داشته باشد، فرآیند کشیدن و جایگذاری ایمپلنت در یک جلسه و کمتر از ۱ ساعت انجام می شود. اما در بعضی از شرایط ممکن است امکان انجام ایمپلنت فوری وجود نداشته باشد که در این صورت، بیمار برای بازسازی فک، به حداقل دو ماه استراحت نیاز دارد.

فرآیند ایمپلنت به این گونه است که ابتدا با برش لثه و ایجاد حفره در فک، محلی برای جاگذاری پایه ایجاد می شود. پس از قراردادن پایه دیگر اتصالات نیز به این پایه وصل می شوند.

کاشت دندان بدون ایمپلنت ممکن است؟

در برخی از موارد که امکان استفاده از ایمپلنت وجود ندارد، می توان از روش های کاشت دندان  بدون ایمپلنت، مانند بریج یا پل دندان استفاده کرد. البته این روش ها نیز شرایط خاص خود را دارند. به طور مثال در استفاده از روش بریج دندان، دندان های مجاور دندان افتاده، باید به طور کامل سالم باشند.

قیمت ایمپلنت چقدر است؟

قیمت ایمپلنت دندان، بسیار متفاوت است. جالب است بدانید که حتی محل دندانپزشکی، تعداد پرسنل و دیگر شرایط کلینیک نیز در قیمت ایمپلنت موثر هستند. اگر برای مشاوره به کلینیک های دندان پزشکی مراجعه کرده باشید حتما نکاتی درباره ارتباط جنس ایمپلنت با قیمت ارائه شده برای خدمات ایمپلنت شنیده اید. اما واقعیت اینجاست که با استفاده از بهترین متریال ممکن و برنامه ریزی مناسب فرآیند ایمپلنت، می توان مناسب ترین روش و ارزان ترین قیمت را برای ایمپلنت دندان انتخاب کرد.

کاهش قیمت ایمپلنت دندان در کرج

ایمپلنت دندان به عنوان یکی از فرآیند های دندانپزشکی پر هزینه شناخته شده است. به همین دلیل همه بیمارانی که به دنبال ایمپلنت دندان در کرج هستند، تمایل دارند که هزینه و قیمت ایمپلنت دندان خود را قبل از انجام فرآیند بدانند. من در مقاله قیمت ایمپلنت دندان عوامل موثر بر ایمپلنت دندان را به طور کامل بررسی کردم. اما در اینجا قصد دارم به طور مشخص درباره قیمت ایمپلنت دندان در کرج صحبت کنم و بررسی کنم که چطور می توان هزینه ایمپلنت دندان را کاهش داد؟ ایمپلنت دندان در محدوده کرج

مشاوره رایگان درباره قیمت ایمپلنت دندان در کرج

اولین نکته مهم مشاوره است. به نظر من و البته دیگر متخصصین دندانپزشکی، تا قبل از مشاهده شرایط دهان و دندان و نیاز بیمار نمی توان به طور دقیق هزینه خدمات دندانپزشکی رو تعیین کرد. به همین دلیل بهترین روش مشخص کردن قیمت ایمپلنت دندان در کرج، مشاوره رایگان است.ایمپلنت ارزان و خوب در کرج . چرا که در بسیاری از موارد در معاینه های ابتدایی مشخص می شود که بیمار به ایمپلنت دندان نیازی ندارد و با انجام فرآیند های ترمیمی مانند عصب کشی و ... می توان دندان طبیعی را حفظ کرد.

استفاده از پل (بریج دندان) به جای ایمپلنت دندان

نکته بعدی استفاده از فرآیند های جایگزین است. به طور مثال اگه دندان های انتهایی فک دچار مشکل شده باشند و فرد به دلیلی هزینه ایمپلنت دندان، مایل نباشد که از این روش درمانی استفاده کند، می توان روش‌های دیگری مانند بریج یا پل بین دندانی و ... را جایگزین ایمپلنت دندان کرد. البته ماندگاری و نتیجه این درمان‌ها معمولا به اندازه ایمپلنت دندان نیست اما با روش های مناسب مراقبتی می توان ماندگاری و ثمربخشی این روش‌ها را تا حد زیادی افزایش داد.

تاثیر قیمت دلار بر ایمپلنت دندان

با توجه به اینکه بخش زیادی از متریال استفاده شده در فرآیند ایمپلنت دندان وارداتی هستند، افزایش قیمت دلار بر روی هزینه نهایی ایمپلنت دندان نیز موثر است. اما ممکن است برخی از دندانپزشک‎ها، محصولات مورد نیاز خود را قبل از گران شدن دلار وارد کرده باشند و هنوز با همان هزینه قبلی فرآیند ایمپلنت دندان را برای شما انجام دهند.

برای اطلاع از شرایط و قیمت ایمپلنت دندان در کرج و همچنین دریافت مشاوره رایگان ایمپلنت دندان در کرج می توانید با من، دکتر ایمان عمرانی تماس بگیرید!

منابع: https://www.medicinenet.com/dental_implants/article.htm

 

مراحل ایمپلنت دندان دقیقا چیست؟

به طور کلی ،ایمپلنت دندان در طولانی ترین حالت ،چهار مرحله اصلی دارد.

معاینه و مشاوره برای ایمپلنت ارزان و خوب در کرج

در این جلسه نیاز بیمار به ایمپلنت را بررسی می کنیم. چراکه در اکثر مواقع، رفع مشکل دندان بدون ایمپلنت امکان پذیر است. مثلا در بسیاری از عفونت های حاد هم می توان با استفاده از روش هایی مانند رودکانال یا عصب کشی، پر کردن، روکش و ...، بدون جراحی و جایگذاری دندان جدید، عفونت دندان را برطرف کرد. اما متاسفانه گاهی اوقات، مشاوره های غیرمنصفانه دندانپزشک، بیمار را به سمت ایمپلنت دندان، هدایت می کند. البته در بعضی از مواقع این تنها راه درمان است. به طور مثال وقتی عفونت به حدی رسیده است که امکان حفظ دندان وجود ندارد. یا در مواردی مانند بروز کیست و ...

پس جلسه معاینه و مشاوره، اهمیت بسیار زیادی دارد. چرا که سرنوشت دندان و نحوه درمان آن، در این جلسه مشخص می شود. البته مراجعینی که قصد ایمپلنت دندان در کرج را دارند می توانند برای مشاوره و معاینه رایگان با من تماس بگیرند.

کشیدن دندان

احتمالا این ناخوشایند ترین مرحله برای شماست. البته شما می توانید با رعایت چند نکته، مدت زمان نقاهت و درد کشیدن دندان را به طرز قابل توجهی کاهش دهید. اما این تمام ماجرا نیست. این مرحله بر مدت زمان نهایی فرآیند ایمپلنت دندان، تاثیر مستقیم دارد. پس از کشیدن دندان شما، مشخص می شود که امکان نصب پایه به صورت همزمان وجود دارد یا باید یک تا سه ماه منتظر ترمیم استخوان فک بمانیم.

بازسازی استخوان

اگر استخوان فک شما، پیش از نصب پایه ایمپلنت، به ترمیم و بازسازی نیاز داشته باشد، چاره ای جز طی کردن این مرحله وجود ندارد. البته تمام تلاش من و همکارانم بر این است که کشیدن دندان و نصب پایه ایمپلنت به شکل همزمان انجام شود. اینکه شما به گذراندن دوره نقاهت، پس از کشیدن دندان نیاز دارید یا خیر را می توان تا حدی در جلسه مشاوره نیز مشخص کرد. برای رزرو وقت مشاوره و بررسی شرایط ایمپلنت دندان در کرج، می توانید با من تماس بگیرید.

نصب پایه

در این مرحله پایه ایمپلنت نصب می شود. پس از این مرحله بهتر است کمی در رژیم غذایی خود مراعات کنید تا بر روی پایه ایمپلنت فشار وارد نشود. ممکن است قبل از شروع مرحله بعدی ناچار باشید تا چند هفته ای را صبر کنید. چرا که پایه ایمپلنت دندان باید به استخوان فک جوش بخورد. در این مرحله شما بخش مهمی را از مراحل ایمپلنت دندان گذرانده اید.

قالب گیری و روکش

قالب گیری و روکش برای ایمپلنت دندان، احتمالا شیرین ترین مرحله از مراحل ایمپلنت دندان است. در این مرحله شکل و اندازه دندان جدید شما، با توجه به شرایط فک و دیگر دندان ها مشخص می شود. پس از قالب گیری دندان ها، برای ساخت روکش، قالب ها به لابراتوار تخصصی ایمپلنت دندان ارسال می شوند. بعد از ساخت و کاشت روکش، فرآیند ایمپلنت دندان شما به پایان رسیده است.

مراحل ایمپلنت دندان

به طور کلی، مراحل ایمپلنت دندان فرآیند پیچیده ای دارد. تصور کنید که شما قرار است یک عضو خارجی را به بدن خوب پیوند بزنید. اما خبر خوب اینکه با استفاده از تکنولوژی های مدرن و روش های جدید کاشت دندان، می توان از پیچیدگی مراحل ایمپلنت کم کرد و خوب طبیعتا هرچقدر مراحل ساده تر طی شوند، هزینه و زمان صرف شده برای ایمپلنت کم تر است.

فیلم ایمپلنت دندان

همینطور که در فیلم ایمپلنت دندان مشاهده کردید، ایمپلنت دندان، سه مرحله اصلی دارد. باز کردن لثه و استخوان فک، کاشت پایه ایمپلنت و تاجگذاری. در مقاله مراحل ایمپلنت دندان با هم درباره این مراحل به طور مفصل صحبت کردیم. این مراحل می توانند در مدت زمانی کوتاه مثلا چند روز انجام شوند. البته در شرایطی که استخوان فک استحکام کافی را نداشته باشد، باید کمی صبر کنیم تا فک برای کاشت پایه و تحمل ایمپلنت آماده شود.

تمام تلاش من بر این است که شما، دانش کافی را از ایمپلنت دندان داشته باشید. در این صورت می توانید با دقت بیشتری کلینیک و دندانپزشک خود را انتخاب کنید. در واقع داشتن آگاهی کافی به شما کمک می کند تا از خدمات منصفانه تری برخوردار شوید. در همین مورد نیز می توانید مقاله قیمت ایمپلنت دندان را مشاهده کنید.

در نهایت بهترین راه برای پیدا کردن بهترین و ارزان ترین روش جایگزینی دندان های از دست رفته، مطالعه و کسب اطلاعات کلی درباره ایمپلنت و البته استفاده از مشاوره های رایگان است. با این روش قطعا می توانید بهترین کیفیت را با پایین ترین هزینه ممکن داشته باشید.

امیدوارم که پاسخ سوال خود را در این مقاله پیدا کرده باشید. اگر به اطلاعات بیشتری درباره ایمپلنت دندان در کرج نیاز دارید حتما برای مشاوره رایگان با من تماس بگیرید.

ایمپلنت ارزان و خوب در کرج |ایمپلنت فوری دندان در کرج | ایمپلنت دندان در محدوده کرج

امیدوارم که پاسخ سوال خود را در این مقاله پیدا کرده باشید. اگر به اطلاعات بیشتری نیاز دارید حتما برای مشاوره رایگان ایمپلنت دندان در کرج  با من تماس بگیرید.

آدرس دندانپزشکی کرج : محمدشهر، همایون ویلا، بین نمایندگی ایران خودرو و مرکز معاینه فنی، ساختمان جهان نما، طبقه دو، واحد یک

سوالات متداول ایمپلنت دندان در کرج

سوالات متداول ایمپلنت دندان در محمدشهر

ایمپلنت دندان چه مزایایی دارد؟

طول عمر ایمپلنت دندان بسیار زیاد است.

از نظر ظاهری، کاملا شبیه دندان طبیعی است.

احتمال موفقیت آن تقریبا ۱۰۰ درصد است.

در چه مواردی انجام ایمپلنت دندان ضروری است؟

بسیاری از ما گمان می‌کنیم که ایمپلنت دندان، یک فرآیند زیبایی است نه درمانی و برای زیباتر به نظر رسیدن لبخند باید انجام شود. به همین دلیل در مواردی که دندان های آسیا از بین بروند و نمایی در صورت ما نداشته باشند، نیازی به انجام این عمل نیست. اما ایمپلنت دندان علاوه بر ترمیم ظاهر لبخند و دندان های ما، یک فرآیند به شدت مهم برای جلوگیری از تخریب دیگر دندان‌ها است. چرا که در صورت وجود جای خالی بین دندان‌ها امکان رشد میکروب و باکتری در فضای خالی بسیار زیاد است. هم چنین دندان‌ها به مرور تلاش می کنند که جای خالی دندان از دست رفته را پر کنند و نتیجه این فرآیند کج شدن یا باز شدن دندان‌ها است.

چه افرادی نباید دندان‌های خود را ایمپلنت کنند؟

اگرچه ایمپلنت دندان روشی بسیار موثر و مفید برای جایگزینی دندان‌های از دست رفته است، اما در بعضی از ممکن است که این روش، مناسب نباشید. به طور مثال برای زنان باردار، کسانی که پوکی استخوان دارند، افرادی که بیماری‌های سیستم ایمنی دچار هستند و یا کسانی که بیماری دیابت دارند.
البته در تمام این شرایط باید حتما با دندانپزشک متخصص مشورت کنید. چرا که در بسیاری از موارد مسئله با رعایت بعضی از نکات به سادگی حل می شود.

ایمپلنت فوری دندان در کرج چگونه است؟

به طور معمول بعد از کشیدن دندان، باید به فک و لثه ۲ تا ۳ ماه استراحت داد. اما اگر شرایط فک و لثه مساعد باشد، می توان پس از کشیدن دندان، بلافاصله ایمپلنت دندان را جاگذاری کرد. مزیت ایمپلنت فوری دندان این است که در این شیوه درمان نیاز به بی حسی  و جراحی دوباره وجود ندارد.

جراحی سینوس چیست و چه وقتی به آن نیاز است؟

اگر مدت زیادی از کشیدن دندان‌های بالایی فک گذشته باشد، امکان دارد که نواحی سینوسی در استخوان فک گسترش پیدا کنند. در این شرایط جایی برای کاشت ایمپلنت دندان نیست. به همین دلیل سینوس باید کمی به طرف بالا برده شود و پس از آن، ایمپلنت را جاگذاری کنیم.

درد ایمپلنت دندان چقدر است؟

یکی از مراحل ایمپلنت دندان، دریل کردن و باز کردن حفره ای در فک است. طبیعتا این مرحله با درد همراه است اما خبر خوش اینجاست که این مرحله از ایمپلنت دندان با بی حسی کامل انجام می شود و فرد به هیچ وجه، هیچ دردی را متوجه نمی شود. بعد از تمام شدن فرآیند کاشت نیز با استفاده از مسکن‌های مختلف میتوان درد دوران نقاهت را تا حد زیادی کاهش داد.

 برای کاشت دندان عکس برداری لازم است؟

یکی از مراحل مهم در فرآیند کاشت دندان، عکس برداری برای ایمپلنت دندان است. در این عکس شرایط استخوان فک مشخص است. دندانپزشک متخصص بر این اساس و البته معاینه های انجام شده، تصمیم می گیرد که برای کاشت دندان از چه متریال و روشی استفاده کند.ایمپلنت ارزان و خوب در کرج | ایمپلنت فوری دندان در کرج

دیدگاه در"ایمپلنت دندان در کرج"

 1. سرور

  کارتون حرف نداره دکتر
  من ایمپلنت دندونمو پیش شما انجام دادم و واقعا راضیم

 2. مهسا درویش

  خیلی عالی

 3. امیر

  ممنونم از زحمات شما دکتر

 4. امیر

  ممنونم از زحمات شما دکتر

 5. sadaf

  شما بهترین ایمپلنت در کرج رو دارید ممنونم واقعا

 6. lili

  خیلی عالی ممنونم بابت خدمات فوق العادتون

 7. سعید

  خیلی عالی ممنونم از توضیحات خوبتون

 8. علیرضا خانبیگی

  شما بهترینید دکتر 🌼🌼🌼

 9. شیما

  شما بهترینید دکتر

 10. azade

  منونم دکتر بابت زحماتتون

دیدگاه خود را بنویسید